Logo P4C
Filozofie pro děti
v centru pozornosti … myšLenka
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
    

 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Český Těšín

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> FPD a náboženská výchova
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor(ka) Zpráva
Ludmila Muchová



Založen(a): 7.2.2007
Příspěvky: 7
Město: Brno

PříspěvekZaslal(a): 03. 03. 2010 14:39:59    Předmět: Český Těšín Citovat

V rámci tohoto tématu si mohou vyměňovat zkušenosti s nástupem do praxe absolventi semináře Filosofie pro život.

Naposledy upravil Ludmila Muchová dne 03. 03. 2010 14:41:29, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi/autorce Odeslat soukromou zprávu Zaměstnavatel / Škola Souhlasím se zveřejněním těchto údajů na stránce Kontakty
Jarmila Plačková



Založen(a): 8.3.2010
Příspěvky: 1
Město: Ostrava

PříspěvekZaslal(a): 13. 03. 2010 13:45:31    Předmět: Český Těšín Citovat

Zdravím přátelé a absolventy Filosofie pro život a mám dobrou zprávu: příští rok 2011 máme rezervován dům v Českém Těšíně od čtvrtečního večera 28.4. do sobotního oběda 30.4. Smile těším se, bude jaro.
A také se těším, že máme možnost tohoto fóra - ozvěte se a napište jak jde filosofování a život... Jarmila
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi/autorce Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky Tituly Zaměstnavatel / Škola Souhlasím se zveřejněním těchto údajů na stránce Kontakty
Ludmila Muchová



Založen(a): 7.2.2007
Příspěvky: 7
Město: Brno

PříspěvekZaslal(a): 18. 03. 2010 20:05:12    Předmět: hurá Citovat

Jarko, přihlašuji se jako první na příští setkání po Velikonocích v Těšíně!
Ludmila
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi/autorce Odeslat soukromou zprávu Zaměstnavatel / Škola Souhlasím se zveřejněním těchto údajů na stránce Kontakty
Petr Kuník



Založen(a): 7.4.2010
Příspěvky: 2
Město: Lichnov u Nového Jičína

PříspěvekZaslal(a): 08. 04. 2010 19:34:48    Předmět: Další člen Citovat

Ahoj, zdravím s láskou a věrností všechny filozofy. Tak se mi podařilo sem dostat Embarassed
Říkám si, co napsat a napadl mě problém, který řešila především Maruška s tím, jak to bylo s Pannou Marii. Zemřela nebo ne? Sad
V té věci jsem totiž trochu zkoumal a tak si zde dovolím zde otevřít nové téma, abych tady nezavazel dlouhým textem. (Snad se mi to povede)
Samosebou pozdravuji již přihlášené členy Jarku a Ludmilu a ostatní vyzývám, aby se přihlásili. I když je to vlastně volání do prázdna, že?


Surprised Petr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi/autorce Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit WWW stránky Zaměstnavatel / Škola Souhlasím se zveřejněním těchto údajů na stránce Kontakty
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> FPD a náboženská výchova Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
tvorba webu webových stránek webdesign