Logo P4C
Filozofie pro děti
v centru pozornosti … myšLenka
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
    

 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

P4C a prevence násilí

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Další témata...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor(ka) Zpráva
Pavlina Stara



Založen(a): 4.9.2008
Příspěvky: 2
Město: Olomouc

PříspěvekZaslal(a): 04. 04. 2009 21:46:25    Předmět: P4C a prevence násilí Citovat

Mám tři dotazy:

- jednak jestli je tu mezi váma někdo (kdo už jistou dobu pracuje v téhle oblasti s dětmi ve věku 10-13 let, bydlící nejlépe poblíž olomouce, liberce, plzně, prahy), kdo by byl ochoten mne vzít do své skupinky hledajícího společenství a věnovat mi kratší rozhovor dotýkající se tohoto tématu a případně spolupracovat

-jestli mezi vámi není někdo, kdo by tuto metodu používal ve škole

-jaké máte zkušenosti s příručkama a kde by mohly být k dispozici

Díky

Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi/autorce Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zaměstnavatel / Škola Souhlasím se zveřejněním těchto údajů na stránce Kontakty
Jana Cimr



Založen(a): 15.11.2007
Příspěvky: 62
Město: Plzeň

PříspěvekZaslal(a): 16. 04. 2009 20:58:02    Předmět: Citovat

Pavli,
byl pro tebe problém dostat se do Českých Budějovic? Zde na fakultě jsou k dispozici příručky a jistě by se našla i příležitost i pro to s někým si promluvit. Já jsem vedla kroužek společně s Petrem, ale momentálně se potýkáme s nedostatkem dětí, takže toho u nás k vidění moc není.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi/autorce Odeslat soukromou zprávu Zaměstnavatel / Škola Souhlasím se zveřejněním těchto údajů na stránce Kontakty
Pavlina Stara



Založen(a): 4.9.2008
Příspěvky: 2
Město: Olomouc

PříspěvekZaslal(a): 16. 04. 2009 23:13:46    Předmět: Citovat

Ahoj, nebyl by, pokud by se to konalo v černu, protože během května mám ještě pár zkoušek. Ráda bych to viděla.

Děkuji za zprávu, už sem nedoufala, že se mi někdo ozve:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi/autorce Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zaměstnavatel / Škola Souhlasím se zveřejněním těchto údajů na stránce Kontakty
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Další témata... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
tvorba webu webových stránek webdesign