Logo P4C
Filozofie pro děti
v centru pozornosti … myšLenka
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
    

 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Fotky

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Lhenice
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor(ka) Zpráva
Sabina Koubková



Založen(a): 7.3.2007
Příspěvky: 73
Město: České Budějovice

PříspěvekZaslal(a): 05. 11. 2007 09:37:58    Předmět: Fotky Citovat

Poněvadž jsem dostala vynadáno, že jsem adresu na fotky ze Lhenic (následně aj z minikonference) nezveřejnila, tak to jdu napravit .o)
(A vzhledem k tomu, že jsem nefotila jediná, tak bych uvítala aj já, kdybych mohla vidět fotky "těch druhých") Twisted Evil

Adresa na obě galerie (během tohoto týdne přibydou fotky aj z filosofické soboty - 3. listopadu 2007) - http://tunta.wz.cz/xtx/galerie.php

(Omlouvám se za kvalitu hlavně Lhenických fotek, jsem tu místnost trošku nezvládla .o( )
_________________
ťuňťa .o)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi/autorce Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit WWW stránky Zaměstnavatel / Škola Souhlasím se zveřejněním těchto údajů na stránce Kontakty
Sabina Koubková



Založen(a): 7.3.2007
Příspěvky: 73
Město: České Budějovice

PříspěvekZaslal(a): 14. 11. 2007 11:00:22    Předmět: Citovat

Na výše zmiňované adrese je pár fotek z posledního večeru třetího intenzivního semináře ve Lhenicích .o)
_________________
ťuňťa .o)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi/autorce Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit WWW stránky Zaměstnavatel / Škola Souhlasím se zveřejněním těchto údajů na stránce Kontakty
Vrábková Zuzka



Založen(a): 20.12.2007
Příspěvky: 23
Město: České Budějovice

PříspěvekZaslal(a): 12. 01. 2009 23:57:47    Předmět: Poděkování Citovat

Moooc děkuji za odkat na fotografie. Jsem moc ráda, že jsem si mohla připomenout akce, na kterých jsem byla nebo o nich jen slyšela Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi/autorce Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit WWW stránky Tituly Zaměstnavatel / Škola Souhlasím se zveřejněním těchto údajů na stránce Kontakty
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra -> Lhenice Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
tvorba webu webových stránek webdesign