Logo P4C
Filozofie pro děti
v centru pozornosti … myšLenka
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
    

 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Obsah fóra
- Registrační podmínky

Protože věříme, že tento portál může být seriózním médiem a solidním tvůrčím prostředím, kde bude panovat nejen maximální otevřenost, ale také vzájemný respekt i tvůrčí poctivost, trváme na tom, aby uživatelé:
  • vystupovali pod svým pravým jménem a příjmením
  • při registraci uvedli:
    • svoji e-mailovou adresu (pro zaslání hesla a případný kontakt, např. zaslání nového hesla)
    • zemi a město svého bydliště
    • název instituce / školy, ve které pracují / studují a svoji profesi / studijní obor
Zaručujete se, že Vaše příspěvky budou v souladu s platnými zákony České republiky, dobrými mravy a základními principy tvůrčí práce (konstruktivní, nikoli destruktivní kritika apod.). V případě, že dojde k závažnému porušení těchto pravidel ze strany některého z uživatelů, může mu být registrace zrušena.
Vezměte prosím také na vědomí, že všechny příspěvky na tomto portálu vyjadřují pohledy a názory autora příspěvku a ne redaktorů jednotlivých sekcí, moderátorů diskuzí či správce portálu (mimo jejich vlastní příspěvky), a proto za ně nemohou být zodpovědní. IP adresa všech příspěvků je zaznamenávána pro případ potřeby vynucení výše uvedených podmínek či postihů za porušení zákona.
Souhlasíte, že správce portálu nebo moderátoři jednotlivých sekcí mohou odmítnout zveřejnit Váš příspěvek, kdykoliv zjistí, že odporuje výše uvedeným podmínkám. Jako uživatel souhlasíte, že informace, které vložíte, budou uloženy v databázi. Souhlasíte, že správce portálu nenese žádnou odpovědnost za jejich případné zneužití v důsledku nezákonného jednání třetí strany (hackerů apod.).
Systém tohoto fóra používá cookies k ukládání informací na vašem počítači. Tato cookies neobsahují žádné informace, které jste vložil(a), slouží jen ke zvýšení vašeho pohodlí při prohlížení.

Vaše registrace bude dokončena poté, co tento nově vytvořený účet aktivuje správce portálu. Aktivace účtu předchází zneužití portálu pro šíření reklamy a jiného nežádoucího obsahu. Děkujeme za pochopení.

Kliknutím na Registraci níže souhlasíte být vázán(a) výše uvedenými podmínkami.

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
tvorba webu webových stránek webdesign